Zajęcia w sezonie 2021 – odwołane – California Superbike School VOUCHER

Zajęcia w sezonie 2021 – odwołane

Zajęcia w sezonie 2021 – odwołane

Z przykrością informujemy, że zajęcia w sezonie 2021 nie będą mogły odbyć się zgodnie z planem. Oto dlaczego i co proponujemy w zamian.

Drodzy uczniowie, 

Niestety pandemia COVID-19 nie pozwoli nam przeprowadzić zajęć w sezonie 2021. Oto krótkie wyjaśnienie sytuacji:

Pomimo zapewnień centrali z Wielkiej Brytanii, że zajęcia w lipcu i sierpniu odbędą się zgodnie z kalendarzem, w weekend otrzymaliśmy informację, że brytyjski personel nie pojawi się w Polsce.

Rozwój sytuacji jest dla nas, jako organizatora w Polsce dużym zaskoczeniem i sytuacją, na którą nie mamy wpływu. Mając wszystko powyższe na uwadze podjęliśmy decyzję, aby odwołać zajęcia w sezonie 2021.

Stanowisko w tej sprawie przesłał nam szef brytyjskiego oddziału szkoły, Gary Adshead, który zapewnił, że chętnie udzieli indywidualnych wyjaśnień każdemu z Was pod adresem: gary@superbikeschool.co.uk

Co proponujemy?

Przede wszystkim – przyjmijcie nasze przeprosiny za zaistniałą informację! Zapewniamy, że mamy świadomość jak mocno skomplikowaliśmy Wasze wakacyjne i urlopowe plany…

Zgodnie z naszymi zimowymi deklaracjami – macie pełną opcję możliwości w sytuacji jaka nas zastała:

1. Niestety nie możemy przenieść Waszego szkolenia na inne imprezy w sezonie 2021.

2. Jeśli nie mamy możliwości przenieść terminu Waszej imprezy – możecie zgodnie z polskim prawem poprosić nas o przygotowanie vouchera na szkolenie w sezonie 2022. Będzie on ważny do końca naszego przyszłego sezonu.

3. Jeśli nie jesteście zainteresowani voucherem na sezon 2022 – otrzymacie od nas zwrot środków w pełnej wysokości zgodnie z obowiązującym w Polsce rozporządzeniem, to jest w terminie 180 dni od daty rezygnacji.

Prosimy o informację zwrotną, które z w/w rozwiązań wybieracie!

W przypadku pytań lub wątpliwości pozostajemy do Waszej dyspozycji. Piszcie lub dzwońcie. Mamy nadzieję wkrótce zobaczyć Was na torze!