Brak dostępności w Poznaniu - California Superbike School VOUCHER

Brak dostępności w Poznaniu

Brak dostępności w Poznaniu

Niestety brak już wolnych miejsc na sierpniowe szkolenie w Poznaniu. Na sierpniowe szkolenia na Torze Poznań nie ma już wolnych miejsc. Z jednej strony cieszy nas Wasze zainteresowanie szkoleniami California Superbike School, z drugiej strony ubolewamy nad faktem, że nie możemy obsłużyć wszystkich chętnych.

Chcemy zachować topowy poziom naszych szkoleń, dlatego też nie możemy zwiększać puli przyjmowanych uczniów. W sezonie 2020 podjęliśmy kroki aby poprawić dostępność szkoleń, niestety z kalendarza wypadło szkolenie majowe, którego przeprowadzenie uniemożliwiły nam obostrzenia wprowadzone przez rząd. W sezonie 2021 będziemy chcieli zwiększyć ilość szkoleń i już teraz… mamy zaplanowane dla Was niespodzianki, które powinny zarówno poprawić dostępność miejsc, jak również dać Wam zupełnie nowe możliwości odbywania szkoleń.