Dlaczego CSS? - California Superbike School VOUCHER

Dlaczego warto zapisać się na kurs California Superbike School?

Masz wrażenie, że mógłbyś poprawić coś w swojej jeździe? Chciałbyś pewniej czuć się w czasie dojazdów do pracy, podczas urlopowych wypadów w górskie serpentyny? Chcesz mieć więcej radości z jazdy na motocyklu? Jeśli tak, to nie mogłeś lepiej trafić! California Superbike School to szkoła, która swoją obecną pozycję zawdzięcza naukowemu podejściu do tematu szkolenia motocyklistów oraz wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu motocyklowego treningu na każdym poziomie zaawansowania.

////

Nasze jest tak przygotowane, abyś zrozumiała, zrozumiał co w czasie jazdy dzieje się z Tobą i motocyklem. Na szkoleniu dowiesz się nie tylko tego co i jak należy robić siedząc za kierownicą motocykla, ale także zrozumiesz czego robić nie należy. Twoja jazda stanie się szybsza, pewniejsza i bezpieczniejsza niezależnie od poziomu na jakim jesteś teraz. Nabywając solidną wiedzę teoretyczną i popierając ją skutecznymi praktycznymi ćwiczeniami nabierasz umiejętności, które wykorzystasz na każdej drodze i na każdym torze.

  • ponieważ poszczególne poziomy nauczania CSS to najskuteczniejszy na świecie program podnoszenia motocyklowych umiejętności jeździeckich. Jesteśmy pewni, że zadziała także w Twoim wypadku!
  • dlatego, że nie ma lepszej inwestycji, niż inwestycja w samego siebie! Kursy CSS to najlepsza relacja pomiędzy poniesionymi nakładami, a uzyskanymi efektami szkoleniowymi.
  • California Superbike School to blisko 40 lat doświadczenia w profesjonalnym treningu motocyklistów. To najlepsi na świecie trenerzy, wykładowcy oraz program nauczania.
  • bo nie ma większej radości z jazdy motocyklem, niż jazda w zakrętach. California Superbike School specjalizuje się w podnoszeniu radości z jazdy motocyklem po krętych drogach i torach wyścigowych!
  • ponieważ sukces szkoły to nie wynik błyskotliwego marketingu, ale udokumentowanych osiągnięć jej uczniów oraz progresu naszych studentów. Wychowankami szkoły są Leon Camier, James Toseland, Roger Lee Hayden, Thomas Lüthi, Chris Vermuellen, John Kocinski, Scott Russell, Wayne Rainey i wielu, wielu innych…

/

Poszczególne Poziomy nauczania w California Superbike School to najbardziej efektywny zestaw ćwiczeń opracowany dla nauki techniki jazdy motocyklem. Korzystamy z niego w tradycyjny sposób – krok po kroku. Szkolenie jest tak przygotowane, abyś zrozumiała, zrozumiał co w czasie jazdy dzieje się z Tobą i motocyklem. Na szkoleniu dowiesz się nie tylko tego co i jak należy robić siedząc za kierownicą motocykla, ale także zrozumiesz czego robić nie należy. Twoja jazda stanie się szybsza, pewniejsza i bezpieczniejsza niezależnie od poziomu na jakim jesteś teraz. Nabywając solidną wiedzę teoretyczną i popierając ją skutecznymi praktycznymi ćwiczeniami nabierasz umiejętności, które wykorzystasz na każdej drodze i na każdym torze.

//

Szybciej, płynniej, pewniej – to motyw przewodni szkoły w nauce pokonywania zakrętów. Każdy motocyklista na szkoleniu CSS zyskuje narzędzia, wsparcie i warunki, aby nauczyć się jeździć lepiej i bezpieczniej. Świetne efekty osiągniesz niezależnie od tego z jakiego motocykla korzystasz na drodze lub na torze.

///

Kierowcy o ambicjach sportowych mogą dzięki doświadczonym trenerom bardzo szybko dokonać postępów na które musieliby sami pracować miesiącami, ponosząc przy tym ogromne nakłady czasu, środków i pieniędzy. Trenerzy w szkole oferują nie tylko wiedzę praktyczną, ale są w stanie odpowiedzieć na wszelkie wątpliwości i pytania związane z zagadnieniami technicznymi i mentalnymi związanymi z jazdą motocyklem.

////

Elektronika nigdy gdy nie zastąpią kierowcy! Jeśli Twój motocykl wyposażony jest w zaawansowane układy wspomagania kierowcy (kontrola trakcji, elektroniczna stabilizacja pojazdu, ABS, itd.) oznacza to, że konstruktor motocykla założył, że umiesz posługiwać się motocyklem. Elektronika działa poprawnie, gdy kierowca poprawnie posługuje się motocyklem. Podnosząc swoje umiejętności jeździeckie umożliwiasz lepsze wykorzystanie pełnego potencjału swojej maszyny!

California Superbike School

gdzie uczymy
Gdzie uczymy?
Profesjonalne ćwiczenia i kursy prowadzimy w najnowocześniejszych ośrodkach szkoleniowych dla kierowców w Polsce, Europie oraz innych częściach świata.
Sprawdź >>
jak uczymy
Jak uczymy?
Skutecznie przeprowadzamy naszych uczniów przez cztery kolejne poziomy nauczania, stopniowo zwiększając intensywność ćwiczeń, co pozwala maksymalizować korzyści.
Sprawdź >>
voucher
Voucher na prezent
Oferujemy także opcję kuponów podarunkowych wraz z kompletem informacji na temat szkoły, które pozostają ważne do 12 miesięcy od daty zakupu.
Sprawdź >>