Jak uczymy? - California Superbike School VOUCHER

Jak uczy California Superbike School

Poszczególne Poziomy nauczania w California Superbike School to najbardziej efektywny zestaw ćwiczeń opracowany dla nauki techniki jazdy motocyklem. Korzystamy z niego w tradycyjny sposób – krok po kroku.

/

Dzień w California Superbike School:

Dzień w California Superbike School to dzień bardzo pracowity, ale jednocześnie prowadzony w spokojnej atmosferze sprzyjającej nauce. Zaczynamy o godzinie 7.00 rejestracją uczestników, a kończymy po godzinie 17.00 (czasem później) podsumowaniem dnia szkoleniowego i końcową rozmową z Twoim trenerem zanim ostatecznie wszyscy udadzą się do domów. Na torze jest maksymalnie 63 uczniów, podzielonych na 3 grupy po 21 kierowców.

Na początku dnia zostaniesz przypisany do profesjonalnie przygotowanego trenera, który będzie pracował z Tobą w ciągu całego dnia. Oprócz Ciebie trener będzie miał pod swoją opieką w trakcie każdej sesji jednego, lub dwójkę innych uczniów. W ciągu każdego dnia czeka Cię pięć wykładów omawiających poszczególne elementy techniki jazdy. Po każdym z nich omawiany element ćwiczysz z instruktorem na torze, a po zakończeniu sesji, omawiasz z nim jej wyniki. Czekają Cię (zależnie od poziomu) także różne ćwiczenia poza torem.

//

Przygotowując się na szkolenie pamiętaj, aby zabrać ze sobą:

  • chęć do nauki,
  • kompletny certyfikowany motocyklowy ubiór ochronny (kask, kurtka, spodnie, rękawice, buty motocyklowe, ochraniacz kręgosłupa),
  • prawo jazdy lub licencję sportową,
  • sprawny motocykl.

Każdy zaczyna od Poziomu 1. Będziesz przypisany o grupy z motocyklistami o podobnym doświadczeniu i umiejętnościach jak Ty.
Poziom 1 to początek podróży w kierunku ciągłego rozwoju umiejętności jazdy po zakrętach. Nie ma to odniesienia do Twoich obecnych umiejętności.

///

Dzień w szkole obejmuje:

  • pięć sesji treningowych na torze,
  • pięć wykładów dotyczących poszczególnych elementów techniki jazdy,
  • dostęp do przypisanego dla Ciebie trenera, który jest do Twojej dyspozycji przez cały dzień,
  • dostęp do najlepiej przygotowanej na świecie kadry dydaktycznej specjalizującej sie w treningu jazdy po zakrętach (trenerzy na torze, poza torem oraz w salach wykładowych),
  • blisko 40 lat doświadczenia w profesjonalnym treningu jazdy na motocyklu,
  • najlepszy program treningu jazdy po zakrętach na świecie.

Poziomy szkolenia CSS / Wybierz poziom

Szkolenia Indywidualne

Czy jest lepsza droga podnoszenia swoich umiejętności, niż prywatne szkolenie jeden-na-jeden z jednym z naszym starszych trenerów
(Senior Riding Coach)?

To jest to, co robimy z zawodnikami z Grand Prix, WSB, BSB, a także z niezliczonymi zawodnikami jeżdżącymi na poziomie międzynarodowym, mistrzowskim, czy też pucharowym. Z programem skrojonym pod Twoje konkretne potrzeby nasze szkolenie jest bardzo intensywnym doświadczeniem, które owocuje dużymi postępami.

Jest kilka możliwości organizacji prywatnego szkolenia. Może się ono odbywać w trakcie zajęć California Superbike School, może się ono odbywać w trakcie imprezy typu track day, możemy prowadzić je z pit lane. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i oczekiwań. Prosimy skontaktuj się z którymś z naszych trenerów, lub zgłoś się do naszego biura po więcej informacji.

California Superbike School

dlaczego css
Dlaczego CSS?
Ponieważ zatrudniamy jedynie profesjonalnych nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem, którzy z dbałością o bezpieczeństwo i precyzję zarażą Cię szczerą pasją do jazdy motocyklem.
Sprawdź >>
gdzie uczymy
Gdzie uczymy?
Profesjonalne ćwiczenia i kursy prowadzimy w najnowocześniejszych ośrodkach szkoleniowych dla kierowców w Polsce, Europie oraz innych częściach świata.
Sprawdź >>
voucher
Voucher na prezent
Oferujemy także opcję kuponów podarunkowych wraz z kompletem informacji na temat szkoły, które pozostają ważne do 12 miesięcy od daty zakupu.
Sprawdź >>