California Superbike School pojedzie w Polsce na motocyklach Triumph - California Superbike School VOUCHER

California Superbike School pojedzie w Polsce na motocyklach Triumph

California Superbike School pojedzie w Polsce na motocyklach Triumph

Polski oddział California Superbike School podjął w ostatnich dniach decyzję o zakończeniu wieloletniej współpracy z BMW Motorrad Polska. W sezonie 2020 szkoła oraz jej off-roadowa gałąź, czyli Proenduro.pl przesiądą się na motocykle Triumph.

Decyzja o zakończeniu współpracy z BMW Motorrad Polska nie była dla nas łatwa. – przyznaje Mariusz Łowicki z firmy Motor Progress zarządzającej w Polsce obiema markami.  Z BMW Motorrad Polska łączy nas nie tylko wiele lat wspólnych działań, ale również świetne relacje z wieloma dealerami BMW Motorrad, osobiste przyjaźnie i ugruntowane doświadczeniem zaufanie do produktów bawarskiej marki. Za wszystko to jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Musimy jednak patrzeć w przyszłość i odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Wierzymy, że współpraca z marką Triumph pomoże nam obsługiwać naszch klientów zarówno na asfalcie, jak i poza nim, na najwyższym poziomie. Z tego miejsca chcę również podziękować Markowi Drejowi z Triumph Polska za cierpliwość i profesjonalizm w prowadzonych rozmowach. 

Polski oddział California Superbike School działa w Polsce od roku 2012. Przez jej progi przeszło ponad 2000 motocyklistów z Polski i całego regionu. W 2018 roku do CSS dołączyła szkoła Proenduro.pl, w której szkoleniowcami są również trenerzy CSS i która oferuje szkolenia z jazdy dużymi motocyklami terenowymi. Więcej o obu szkołach dowiecie się wchodząc na strony www.superbikeschool.pl oraz www.proenduro.pl.