California Superbike School rusza w lipcu - California Superbike School VOUCHER

California Superbike School rusza w lipcu

California Superbike School rusza w lipcu

California Superbike School potwierdziła terminy szkoleń w sezonie 2020 w Polsce. Po zmianach w kalendarzu wymuszonych ogłoszeniem stanu epidemii w tym roku szkoła proponuje Wam dwa dwudniowe terminy, tak abyście mogli dopasować swoje plany szkoleniowe do swojego grafika i planów urlopowych.

W dniach 27-28 lipca szkoła zaprasza na nowoczesny obiekt Silesiaring zlokalizowany pod Opolem. W dniach 21-22 sierpnia CSS zaprasza na gościnny Tor Poznań, który jest naszą bazą w regionie środkowej Europy. Impreza w Poznaniu będzie połączonym szkoleniem ze szkoła offroadową Proenduro.pl, której zajęcia będą realizowane w tym samym czasie w okolicy Toru Poznań. Dwie imprezy będą dzieliły jeden padok.

Od sezonu 2020 szkoła prowadzi zajęcia we współpracy z importerem motocykli marki Triumph Motorcycles, dzięki czemu uatrakcyjniona ma zostać formuła prowadzonych zajęć oraz poprawiony ma zostać zakres ćwiczeń i atrakcji w ciągu dnia szkoleniowego.

Więcej informacji na temat tego jak uczy szkoła oraz ceny uczestnictwa znajdziecie na stronie internetowej www.superbikeschool.pl. W zakładce Terminy i Ceny znajdziecie koszt uczestnictwa w poszczególnych Poziomach nauczania oraz dostępne terminy. Na wiele pytań znajdziecie odpowiedzi w naszym FAQ, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania lub wątpliwości poprzez e-maila oraz telefonicznie.

Zastanawiasz się dlaczego warto? Dowiedz się więcej!

Zapisy oraz informacje znajdziesz TUTAJ

Organizator w Polsce:
Motor Progress Sp. z o.o. Sp. k.
Tel. (+48) 509 155 792
Tel. (+48) 606 480 900
e-mail: info(malpka)superbikeschool.pl
Strona www: www.superbikeschool.pl