California Superbike School - terminy w sezonie 2018 - California Superbike School VOUCHER

California Superbike School – terminy w sezonie 2018

California Superbike School – terminy w sezonie 2018

California Superbike School ogłosiła terminy szkoleń w sezonie 2018 w Polsce. W tym roku szkoła proponuje Wam dwa dwudniowe terminy, tak abyście mogli dopasować swoje plany szkoleniowe do swojego grafika i planów urlopowych.

W dniach 14-15 maja CSS zaprasza na gościnny Tor Poznań, który jest naszą bazą w regionie środkowej Europy. Wrócimy na niego ponownie 26 i 27 lipca. Obie daty dobrane zostały tak, abyście mogli w sposób maksymalny wykorzystać czas na szkolenie motocyklowe i miłe spędzenie czasu w motocyklowym klimacie. W maju nasze szkolenie sąsiaduje w kalendarzu z imprezą Dni BMW RR na której w dniach 16-17 maja możecie do woli trenować technikę jazdy wyniesioną z naszej szkoły, do czego zresztą gorąco zachęcamy, ale podobnie jak w roku 2017 wypróbować możliwości sportowych maszyn BMW Motorrad.

Do Waszej dyspozycji jak w latach ubiegłych jest oferta motocykli BMW, które w roku 2018 możecie wynająć na naszych szkoleniach. Zarówno ceny, jak i warunki wynajmu są bardzo konkurencyjne. Co więcej nasi uczniowie (nie tylko tegoroczni, ale wszyscy którzy byli dotychczas na naszych szkoleniach) będą mogli w sezonie 2018 wynająć określone modele motocykli BMW poza terminami szkoleń na super preferencyjnych warunkach. Jeździsz motocyklem sportowym, a przydałby Ci się R1200GS na motocyklowe wakacje? Po prostu skontaktuj się z nami!

Więcej informacji na temat tego jak uczy szkoła oraz ceny uczestnictwa znajdziecie na stronie internetowej www.sbkschool.pl. W zakładce Terminy i Ceny znajdziecie koszt uczestnictwa w poszczególnych Poziomach nauczania oraz dostępne terminy. Na wiele pytań znajdziecie odpowiedzi w naszym FAQ, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania lub wątpliwości poprzez e-maila oraz telefonicznie.

Zastanawiasz się dlaczego warto? Dowiedz się więcej!

Zapisy oraz informacje znajdziesz TUTAJ

Organizator w Polsce:
Motor Progress Sp. z o.o.
Tel. (+48) 509 155 792
Tel. (+48) 606 480 900
e-mail: info(malpka)sbkschool.pl
strona www: www.sbkschool.pl