Kalendarz 2020 już otwarty - California Superbike School VOUCHER

Kalendarz 2020 już otwarty

Kalendarz 2020 już otwarty

Polski oddział California Superbike School otworzył kalendarz na sezon 2020. Na co mogą liczyć uczniowie w przyszłym roku? Wyjaśnia Michał Ulatowski, przedstawiciel szkoły:

„Dzięki współpracy z firmą Triumph Motorcycles będziemy mogli zaoferować naszym uczniom lepszą jakość szkoleń i więcej atrakcji. Przede wszystkim zwiększamy ilość szkoleń w trakcie sezonu do 3 w Polsce. To pozwoli Wam łatwiej dopasować się kursantom do naszego kalendarza, szczególnie że w trakcie jednego z terminów można odbyć szkolenie również w sobotę.

Na stałe wejdą do programu dnia ćwiczenia poza torem, które będziemy chcieli realizować na wszystkich naszych imprezach z wykorzystaniem między innymi naszego symulatora i dodatkowych pomocy dydaktycznych. Mamy nadzieję zaskoczyć naszych kursantów tym jak duże postępy można uczynić na motocyklu przy prędkości postępowej 0 km/h!

Pracujemy nad większym wyborem motocykli na wynajem i nad tym, aby ich wykorzystanie było łatwiejsze. O szczegółach będziemy informowali na bieżąco. Od sezonu 2020 cena szkolenia obejmowała będzie także catering. To mała zmiana, ale mamy nadzieję że z uwagi na logistykę i ułatwienie życia – stanowić będzie dla uczniów dużą wartość dodaną.”

Zapisów można dokonywać przez stronę https://superbikeschool.pl/terminy-i-cennik/. Warto się pospieszyć z decyzją.  Przede wszystkim dlatego, że na chwilę obecną obowiązują ceny przedsprzedażowe, ale także dlatego że w chwili uruchomienia sezonu często okazuje się, że dla wielu uczestników brakuje miejsc na szkoleniach.

Szkolenia można nie tylko kupić przez stronę szkoły, ale można również podarować w formie kuponu upominkowego! Pamiętajcie o tym szukając prezentów dla lepszej połówki przed Mikołajkami i pod Choinkę!

Więcej o szkole dowiecie się ze strony www.superbikeschool.pl oraz pod adresem info@superbikeschool.pl i telefonem 509 155 792