Nieprawdziwe informacje na Ścigacz.pl - California Superbike School VOUCHER

Nieprawdziwe informacje na Ścigacz.pl

Nieprawdziwe informacje na Ścigacz.pl

W odpowiedzi na nieprawdziwe informacje, które pojawiły się na portalu Ścigacz.pl informujemy, że California Superbike School… ma się w Europie znakomicie i w każdym z krajów całego świata, gdzie prowadzi działania.

Trudności oddziału w Wielkiej Brytanii mają zerowe przełożenie na działanie szkoły w Polsce, oraz w pozostałych krajach Europy, gdzie działa szkoła. California Superbike School jest organizacją o strukturze sieciocentrycznej i działalność poszczególnych oddziałów jest od siebie niezależna. Najlepszą tego ilustracją jest choćby fakt, że w każdym kraju szkoła ma innych partnerów i jeździ na innych motocyklach…

To co wydarzyło się naprawdę, to likwidacja firmy SSL, która w Wielkiej Brytanii od wielu lat dysponowała licencją na szkolenia California Superbike School, ale która także organizowała track-day’e i różne formy imprez dla motocyklistów. Pragniemy poinformować ich, że w chwili obecnej do życia powołana została firma, która obsługiwała będzie brytyjski oddział California Superbike School, która ma już podpisaną umowę z centralą CSS w Stanach Zjednoczonych.

W Polsce natomiast szkoła zwiększa ilość imprez w sezonie 2020, a terminy zostaną podane (miejmy nadzieję) do końca listopada. W najbliższym sezonie szkoła będzie działała w poprawionej formule, a na uczestników szkolenia czeka kilka szkoleniowych i okołoszkoleniowych niespodzianek.

Redakcja Ścigacz.pl od zawsze dysponuje kontaktem do nas. Wystarczyło zadzwonić i zapytać jak jest naprawdę.