Opony na lato z doskonałym zwrotem - California Superbike School VOUCHER

Opony na lato z doskonałym zwrotem

Opony na lato z doskonałym zwrotem
Napełnij swoje zmysły oraz swój portfel dzięki ofercie Dunlop.
 
Letnie wyczyny na krętych drogach, niezbadanych szlakach czy ekstremalnych torach wymagają odwagi i dobrych opon. O to drugie zatroszczy się Dunlop, przy okazji zwracając za ich zakup aż 160 PLN. 
Ruszyła wiosenna kampania promocyjna brytyjskiego producenta, w której zakup wybranego kompletu opon będzie premiowany zwrotem części kosztów.
 
Miłośnicy produktów Dunlop mają do dyspozycji ogumienie, które imponuje osiągami i niezawodnością w swojej klasie: RoadSmart III, American Elite, SportSmart? MAX, GP Racer D212, a także nową TrailSmart MAX – łączącą osiągi opon sportowo-turystycznych z duchem prawdziwej przygody. Dopełnieniem atrakcyjnej oferty Dunlop jest najnowsza opona SportSmart TT, która zadebiutowała na rynku na początku marca br..
 
„Dunlop oferuje swoim fanom najlepsze produkty, by mogli czerpać pełną przyjemność z jazdy niezależnie od warunków na drodze i celu podróży. Dzięki najnowszej promocji miłośnicy dwóch kółek będą mogli wyposażyć swoje maszyny w niezawodne opony w atrakcyjnych cenach, a uzyskany zwrot przeznaczyć, np. na niezbędne elementy stroju lub dodatkowe wyposażenie motocykli” – mówi Aleksandra Sobotka, menedżer ds. opon motocyklowych Polska i Ukraina.
 
Zasady promocji są proste. Wystarczy – w okresie od 1 kwietnia do 15 maja – kupić i zamontować komplet opon Dunlop objętych promocją. Następnie należy wypełnić formularz online na stronie www.dunlopmotorewards.eu oraz dołączyć do niego kopię swojej faktury VAT i czekać na precyzyjny zwrot wprost na konto.
 
Szczegóły oraz regulamin promocji są dostępne na stronie www.dunlop.eu oraz www.dunlopmotorewards.eu.