Wynajmij od nas motocykl na weekend lub na urlop! - California Superbike School VOUCHER

Wynajmij od nas motocykl na weekend lub na urlop!

Wynajmij od nas motocykl na weekend lub na urlop!

Nasi uczniowie (nie tylko tegoroczni, ale wszyscy którzy byli dotychczas na naszych szkoleniach) będą mogli w sezonie 2018 wynająć określone modele motocykli BMW poza terminami szkoleń na super preferencyjnych warunkach. Jeździsz motocyklem sportowym, a przydałby Ci się R1200GS na motocyklowe wakacje? Po prostu skontaktuj się z nami!

Do Waszej dyspozycji jest oferta motocykli BMW, które w roku 2018 możecie wynająć na naszych szkoleniach i poza nimi. Zarówno ceny, jak i warunki wynajmu są bardzo konkurencyjne. Proponujemy zdefiniowane opcje wynajmu, ale w zależności od Twoich potrzeb możemy wydłużyć lub skrócić czas wynajmu i zapewnić transport motocykla w dowolne miejsce w kraju, innymi słowy – skroić naszą ofertę pod Ciebie.