Poziom 2 - California Superbike School VOUCHER

Łatwo jesteśmy w stanie udowodnić, że zafiksowanie się na konkretnym punkcie jest jednym z największych wrogów motocyklisty i przybiera różnorakie formy. Ćwiczenie Twojego patrzenia na drogę lub tor przed sobą jest sprawą kluczową dla szybkiej, płynnej i pewnej jazdy. To właśnie na tym skupia się Poziom II, jednocześnie budując w Tobie lepsze zrozumienie tego, co udało ci się osiągnąć w trakcie Poziomu I. W końcu jedziesz tam, gdzie patrzysz.

  • Czym jest punkt odniesienia i ilu ich potrzebujesz aby przejechać dowolny zakręt?
  • Co jest kluczem do zrozumienia przestrzeni którą dysponujesz do jazdy? Czy jesteś w stanie stworzyć jej sobie więcej?
  • Co należy robić, gdy sam ograniczasz swoją zdolność obserwacji? Jak poprawić tą zdolność?
  • Jak najlepiej wykorzystać swoje oczy i otrzymać maksimum informacji potrzebnej do jazdy, przy minimalnym wysiłku?
  • Co sygnalizuje koniec zakrętu? Jesteś w stanie to zmienić, czy może jesteś kierowcą który powoli wyjeżdża z zakrętów?

Umiejętność właściwej obserwacji to absolutna podstawa jazdy motocyklem. Im więcej widzisz, tym pewniej jedziesz. Im lepiej potrafisz interpretować to co widzisz, tym łatwiejsza i pewniejsza jest twoja jazda. Innymi słowy – jesteś ta dobry, jak dobra jest Twoja zdolność obserwacji.

Jeśli nie wiesz gdzie dokładnie jesteś, to trudno zadecydować gdzie chcesz jechać i jak się tam dostać. Poziom II koncentruje się na tym krytycznym aspekcie jazdy motocyklem.
  1. Będziesz jechał w zakrętach z dużo większą precyzją.
  2. Będziesz miał do wyboru różne linie przejazdu.
  3. Będziesz miał zdecydowanie więcej miejsca w zakręcie. Więcej miejsca oznacza większą ilość czasu i lepszą płynność.
  4. Pozbędziesz się zafiksowania na jednym punkcie, najgorszego wroga każdego motocyklisty.
  5. Wyjdziesz z zakrętu szybciej i szybciej wejdziesz w kolejny.
Wizja jest wszystkim w przypadku jazdy motocyklem i po Poziomie II będziesz wiedział jak ona działa i jak pokonać naturalne ograniczenia, które ewolucja zaprogramowała w naszych głowach. Pokonasz reakcje obronne, które zmuszają Cię do robienia niewłaściwych rzeczy, w niewłaściwym czasie w niewłaściwym miejscu.

Szkolenia Indywidualne

Czy jest lepsza droga podnoszenia swoich umiejętności, niż prywatne szkolenie jeden-na-jeden z jednym z naszym starszych trenerów
(Senior Riding Coach)?

To jest to, co robimy z zawodnikami z Grand Prix, WSB, BSB, a także z niezliczonymi zawodnikami jeżdżącymi na poziomie międzynarodowym, mistrzowskim, czy też pucharowym. Z programem skrojonym pod Twoje konkretne potrzeby nasze szkolenie jest bardzo intensywnym doświadczeniem, które owocuje dużymi postępami.

Jest kilka możliwości organizacji prywatnego szkolenia. Może się ono odbywać w trakcie zajęć California Superbike School, może się ono odbywać w trakcie imprezy typu track day, możemy prowadzić je z pit lane. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i oczekiwań. Prosimy skontaktuj się z którymś z naszych trenerów, lub zgłoś się do naszego biura po więcej informacji.

California Superbike School

dlaczego css
Dlaczego CSS?
Ponieważ zatrudniamy jedynie profesjonalnych nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem, którzy z dbałością o bezpieczeństwo i precyzję zarażą Cię szczerą pasją do jazdy motocyklem.
Sprawdź >>
jak uczymy
Jak uczymy?
Skutecznie przeprowadzamy naszych uczniów przez cztery kolejne poziomy nauczania, stopniowo zwiększając intensywność ćwiczeń, co pozwala maksymalizować korzyści.
Sprawdź >>
voucher
Voucher na prezent
Oferujemy także opcję kuponów podarunkowych wraz z kompletem informacji na temat szkoły, które pozostają ważne do 12 miesięcy od daty zakupu.
Sprawdź >>