Poziom 4 - California Superbike School VOUCHER

Twój własny, przygotowany specjalnie dla Ciebie program treningu – to sedno Poziomu IV. Korzystając z naszej tabeli oceny umiejętności kierowcy ustalamy, co Twój program na tym poziomie powinien obejmować:

  • Które z Twoich najważniejszych umiejętności technicznych ciągle sprawiają ci problemy?
  • Co jest obecnie największą barierą powstrzymującą Cię przed dokonaniem postępów?
  • Które sytuacje w czasie jazdy są dla Ciebie ciągle niezrozumiałe?
  • Gdzie widzisz w swojej jeździe brak stabilności i powtarzalności?
  • Jakie są obszary w których jesteś najsłabszy?

Zadając pytania dokonujemy rozpoznania Twojej sytuacji. Na podstawie tego co ustalimy przygotujemy program specjalnie dla ciebie. Może on obejmować 15 technicznych ćwiczeń z którymi spotkałeś się na poziomach I, II i III, ale może także zawierać w sobie zupełnie inne elementy przydatne w rozwiązaniu twoich problemów. Właśnie w ten sposób uczymy zawodników na najwyższym poziomie, poprzez ciągłe udoskonalanie tego co nauczyli się na wcześniejszych poziomach.

Będziemy nagrywali Twoją jazdę w ciągu dnia. Będziesz miał do swojej dyspozycji świetnie wyszkolonego trenera który poza torem zidentyfikuje i omówi z Tobą te problemy, które w czasie jazdy wychwycił Twój trener zajmujący się tobą na torze. Poziom IV to dążenie do perfekcji pod okiem ekspertów.

Szkolenia Indywidualne

Czy jest lepsza droga podnoszenia swoich umiejętności, niż prywatne szkolenie jeden-na-jeden z jednym z naszym starszych trenerów
(Senior Riding Coach)?

To jest to, co robimy z zawodnikami z Grand Prix, WSB, BSB, a także z niezliczonymi zawodnikami jeżdżącymi na poziomie międzynarodowym, mistrzowskim, czy też pucharowym. Z programem skrojonym pod Twoje konkretne potrzeby nasze szkolenie jest bardzo intensywnym doświadczeniem, które owocuje dużymi postępami.

Jest kilka możliwości organizacji prywatnego szkolenia. Może się ono odbywać w trakcie zajęć California Superbike School, może się ono odbywać w trakcie imprezy typu track day, możemy prowadzić je z pit lane. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i oczekiwań. Prosimy skontaktuj się z którymś z naszych trenerów, lub zgłoś się do naszego biura po więcej informacji.

California Superbike School

dlaczego css
Dlaczego CSS?
Ponieważ zatrudniamy jedynie profesjonalnych nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem, którzy z dbałością o bezpieczeństwo i precyzję zarażą Cię szczerą pasją do jazdy motocyklem.
Sprawdź >>
jak uczymy
Jak uczymy?
Skutecznie przeprowadzamy naszych uczniów przez cztery kolejne poziomy nauczania, stopniowo zwiększając intensywność ćwiczeń, co pozwala maksymalizować korzyści.
Sprawdź >>
voucher
Voucher na prezent
Oferujemy także opcję kuponów podarunkowych wraz z kompletem informacji na temat szkoły, które pozostają ważne do 12 miesięcy od daty zakupu.
Sprawdź >>